Záver roka je na slovenských cestách naozaj náročný. Najnovšie sa účastníkmi autonehody stal aj tím Kiskovej strany Za ľudí. Dvaja členovia a známe tváre napokon skončili v prešovskej nemocnici.

Nevedno, či je to vianočným zhonom alebo množstvom práce pred záverom roka, no na slovenských cestách nie je núdza o nepríjemné autonehody. Len pred pár dňami skončilo mimo cesty vozidlo policajného prezidenta Milana Lučanského, a už je tu ďalší incident.

Tím strany Za ľudí absolvoval plánovaný výjazd do Prešovského kraja, keď do ich auta vrazilo ďalšie vozidlo, ktoré nestihlo dobrzdiť. Dve známe tváre skončili v nemocnici, čo potvrdil aj exprezident a predseda strany Andrej Kiska: „Do auta mojich kolegov narazilo auto. Nedobrzdilo. Jana Žitňanská má podvrtnú krčnú chrbticu, Juraj Seliga má zlomený krčný stavec. Oboch ešte po polnoci z prešovskej nemocnice prepustili s golierom na krku. Lekárom v nemocnici chcem poďakovať za pomoc, kolegom želám skoré uzdravenie,“ napísal na sociálnej sieti.

K veľmi nepríjemnému incidentu sa vyjadril aj samotný Šeliga: „Po ceste sme mali menšiu autonehodu – vrazilo do nás auto, pretože pán nezabrzdil. Oboch nás zröntgenovali a ja som dostal ako bonus CTčko a neviem čo všetko. Jana Žitňanská má podvrtnutú krčnú chrbticu. U mňa je to nalomený stavec, pár modrín a boľavý chrbát. Dostal som golier na krk a ide sa ďalej,“ dodáva s varovaním pre vodičov, aby jazdili na ceste veľmi opatrne. Želáme skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvaja členovia strany Za ľudí skončili na urgente
Juraj Šeliga
Jana Žitňanská

Zdroj │ Foto: Facebook/Juraj Seliga, Jana Žitňanská