Ako je už známe, úspešná speváčka Tina bude súčasťou pripravovanej deviatej série tanečnej šou Let’s Dance. Krátko po vyhlásení jej mena však prichádza ďalšia obrovská novina!

Speváčka Martina Kmeťová, ktorú všetci poznajú pod menom Tina, je už na scéne neuveriteľných 20 rokov. Pri tejto príležitosti si pre fanúšikov pripravila veľkolepé prekvapenie, ktoré oznámila počas víkendu.

Ako prví sa o novinke dozvedeli účastníci pompéznych šou Dary Rolins, kde jej hosťka a kamarátka oznámila, že veľký koncert pripravuje aj ona. Všetko to vypukne 30. novembra na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Vstupenky na jedinečnú udalosť sa pustili do sveta dnes ráno, pričom predpredaj odštartovala Tina počas živého vysielania Fun rádia spolu s moderátormi Juniorom a Marcelom. Krátko nato odznela v štúdiu šokujúca správa.

,,Nevieš zablokovať viac lístkov? Lebo 19-tisíc ľudí čaká v rade na kúpu,” zaznelo v rádiu. Informácia o neuveriteľnom záujme o koncert obľúbenú umelkyňu úplne dostala, až sa v slzách počas rozhovoru nezmohla na slovo.

Ak by ste si Tininu šou radi pozreli aj vy, mali by ste sa poponáhľať – voľné miesta sa míňajú rýchlosťou blesku!

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia