Tipovali mu pár mesiacov života: Herec však zverejnil nečakanú správu!

Dátum:

Slovenský herec musel koncom roka urgentne podstúpiť rozsiahlu operáciu, ktorá však bola iba začiatkom. Lekári mu totiž našli niekoľko nádorov, v dôsledku čoho prišla na rad okamžitá liečba. Najnovšie sa rozhodol so svojimi fanúšikmi podeliť o aktuálne správy o jeho zdravotnom stave.

Slovenský herec Marcel Nemec podstúpil pred viac ako troma mesiacmi operáciu, pričom mu lekári museli vybrať kus hrubého i tenkého čreva, a dokonca aj slepé črevo. Počas zákroku mu boli nájdené nádory, ktoré sa stali vážnou komplikáciou, a tak v posledných týždňoch podstupoval chemoterapiu.

Bývalý člen zoskupenia Kopytovci si od doktorov vypočul, že ľudia s touto diagnózou sa dožijú ďalších 12 až 36 mesiacov. 50-ročný umelec sa však rozhodol, že nepodľahne depresiám a bude sa snažiť užívať si každý deň. Pred pár dňami oficiálne ukončil prvé kolo chemoterapií a pociťuje pozitívne zmeny na svojom tele.

Rodák z Kremnice sa cíti fantasticky, pričom pribral, a dokonca mu začali rásť vlasy. ,,Všetko smeruje k tomu, že sa blížim k titulke: ,,Zázrak, vyliečil sa!“ Nechcem predbiehať udalosti, ale… Mne je fajn,“ povedal s úsmevom vo videu na sociálnej sieti. Momentálne čaká Marcela mesačná prestávka od liečby a následne pôjde na vyšetrenie, ktoré ukáže, či zaberá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/nemecmarcel

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...