V nedeľu večer sa v Los Angeles stretla celá hudobná smotánka. Na 66. ročníku udeľovania prestížnych hudobných ocenení Grammy sa medzi samými svetovými hviezdami ocitla aj naša mladá slovenská speváčka.

Ceny Grammy sú rozdané a na to všetko sa prizerala aj iba 13-ročná slovenská speváčka Sarah C. Talentovaná tínedžerka si dokonca zapózovala na červenom koberci a stretla sa zoči-voči s tými najpopulárnejšími speváčkami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Spinaker Music (@spinakermusic)

,,Práve som sa fotila na červenom koberci a pri mne pár metrov stála Billie Eilish. Ale ešte predtým, ako sme vchádzali ku vchodu, som priamo stretla Duu Lipu a takisto aj Taylor Swift. Takže je tu úžasne, som z toho paf, stále tomu neviem uveriť. Úžasný pocit,” podelila sa školáčka o emócie a dojmy s poslucháčmi rannej šou Fun rádia. Po skončení ceremónie zverejnila na svojom Instagrame pár dychberúcich záberov s Beyoncé či spomínanou Duou Lipou.

Sarah vydala nedávno krásnu baladu Love Yourself a má už za sebou dokonca aj vystupovanie v Amerike na Times Square. Nuž, zdá sa, že nám na Slovensku rastie veľká hviezda – pri pohľade na brunetku v bielych šatách je jasné, že medzi svetovú hudobnú špičku absolútne zapadla!

speváčka

speváčka

Zdroj/Foto: Instagram/sarah_c_music, Facebook/BBC World Service