V našich končinách sú všeobecne známe španielske telenovely, ktoré sa vždy tešia veľkej priazni divákov. Keď sa v roku 2011 objavila na obrazovkách televízie Doma turecká telenovela Tisíc a jedna noc, priaznivci romantických príbehov zostali zaskočení, no hlavným hrdinom Šeherezáde a Onurovi dali šancu. V priebehu pár týždňov sa však stal nový seriál na Slovensku obrovským hitom.

Herečka Bergüzar Korel si ako Šeherezáda získala srdcia tisícok divákov. Jej krása a milota sa stala veľkým ťahačom v novom tureckom fenoméne. Nádherná brunetka sa tak stala hviezdou doslova zo dňa na deň. Ženy túžili byť ňou a muži túžili byť s ňou.

Exotická fešanda však pred pár mesiacmi radikálne zmenila svoj účes, pričom sa vzdala hustej hrivy a uprednostnila chlapčenský zostrih. 36-ročná dáma sa tak razom zmenila na nepoznanie. Aj napriek tomu, že vlasy ostrihané nakrátko môžu tvár výrazne omladiť, fanúšikovia herečky sa rozdelili na dva tábory. Zatiaľ čo jedna skupina jej vzhľad extrémne chváli, tá druhá neveriacky krúti hlavou nad jej nečakaným rozhodnutím, ostrihať si jej krásne a hlavne dlhé vlasy.

Zdroj: Instagram/berguzarkorels  |  Foto: Instagram/magazinportali, Instagram/berguzarkorels