Aj keď slovenské televízie stiahli v čase koronavírusu zo svojho programu takmer všetky premiérové relácie či seriály, spevácka šou Česko Slovensko hľadá Superstar zatiaľ pokračuje ďalej. A zdá sa, že v ôsmej epizóde ukázala svoje najväčšie hviezdy!

Nedeľný hlavný vysielací čas patril na Markíze a Nove ôsmemu castingovému kolu hudobnej šou Superstar. Tentokrát sa pred porotu postavili poslední nádejní súťažiaci, ktorých absolútne zvalcovali dvojičky z Přeštic. Bratia Štepán a Luboš Mrázoví prišli pred katov síce spoločne, no každý z nich spieval o postup samostatne. “Prišli sme sem spoločne, ako na tento svet, tak i sem. Takže ja si myslím, že keď budem mať po boku brata a ty budeš mať po boku mňa, nemáme sa čoho báť, povedal jeden zo súrodencov tesne pred vystúpením.

Kým porota bola z dvojice nadšená okamžite po príchode, ich sympatie sa znásobili hneď potom, čo začal spievať prvý z nich. Počas toho, ako Štepán fantasticky interpretoval skladbu Chci zas v tobě spát od kapely Lucie, Luboš mu viditeľne držal palce doslova zo všetkých síl. Inak tomu nebolo, ani keď sa karta obrátila a na rad prišiel práve on, pričom o dve minúty mladší mladík zanôtil notoricky známy singel Hallelujah.

Potom, čo bratia jednoznačne očarili celú porotu, si pätica katov vyžiadala ešte jedno spoločné vystúpenie, kedy 23-ročné dvojičky zaspievali neznámu skladbu, ktorou raz mienia uspávať vlastné deti. Vystúpenie dojalo k slzám nielen televíznych divákov, ale aj porotu, ktorá súťažiacich označila za to “najlepšie, čo mohlo prísť na koniec”. A nám neostáva iné než súhlasiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza, YouTube