Demi Moore má už po šesťdesiatke, no ako sme nedávno písali, stále vyzerá veľmi dobre a postavu jej závidia aj o viac ako polovicu mladšie ženy, ktoré by mohli byť prakticky jej vnučkami. Preslávila sa napríklad vo filme Duch.

Avšak ako s*xsymbol minulosti bola často vo filmoch neprehliadnuteľnou. Až sa mnohým nechcelo veriť, že skutočne v roku 1996 ako 34-ročná prikývla na to, že bude hlavnou postavou filmu Striptíz. Teda, na tom nie je nič prekvapujúce, to zarážajúce bolo, že skutočne sa viackrát vo filme nielen odhalila, ale rovno nahá odtancovala jednu z najhorúcejších scén histórie Hollywoodu.

Ako možno viete, mnohé ženy (no i muži) vo viacerých scénach, ktoré sú z nejakého dôvodu nad ich sily (akčné scény, no taktiež nahé, priam er*tické) zastupujú iné osoby, no kameramani a strihači dokážu urobiť všetko pre to, že to vlastne napokon nepoznať.

Demi Moore sa ale ako jedna z najkrajších žien Hollywoodu nehanbila a skutočne scénu (scény) dokonale nahrala.

Určite vám je jasné, že ako hviezda za takú scénu nedostala málo peňazí. Otázkou je, koľko by dnes za také niečo dostali hviezdy ako Scarlett Johannson, Emma Watson a ďalšie ženské hviezdy, no Demi Moore za film zinkasovala na rok 1996 skutočne závratných 12,5 milióna dolárov. Dnes po zohľadnení inflácie dolára medzi rokmi 1996 a 2023 možno hovoriť, že to je až 24 miliónov dolárov (cez 22 miliónov eur).

Zábery Demi Moore z filmu Striptíz TU, TU a TU.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Zdroj: Faroutmagazine | Foto: Instagram/demimoore