Diváci mali pred pár dňami možnosť vidieť semifinále reality šou Ruža pre nevestu, kde o srdce Tomáša Tarra bojovali tri dámy. Aj v tejto epizóde však musela jedna z adeptiek na lásku opustiť šou a vzdať sa boja o príťažlivého muža. Tentokrát to bola Tereza, ktorá nedokázala zadržať slzy.

Posledné dve časti reality šou Ruža pre nevestu boli natáčané na Slovensku. Tomáš mal príležitosť vidieť jeho potenciálne partnerky v prirodzenom prostrední. S Mirkou strávil deň v Košiciach, kde sa spoločne vydali na zimný štadión a neskôr si dopriali večeru s jej rodičmi. Blondínka sa taktiež pochválila svojimi domácimi miláčikmi, ktorých nie je málo.

Slovák žijúci v Thajsku sa následne presunul do Žiliny, kde sa potešil prítomnosti Terezy. S jej otcom pomáhal pri výrobe piva a mama ho privítala vo vlastnej obývačke. 29-ročný sympaťák sa nevyhol ani zvedavým otázkam zo strany jej dvoch kamarátok. Následne prišla na rad Bratislava, v ktorej žije Petrana. Motokáry vystriedal obed u jej svojskej mamy, ktorá si pred svojou dcérou rozhodne nedávala servítku pred ústa.

Po troch rozličných dňoch sa napokon Tomáš rozhodol, že domov pošle Terezu. Pred Štúrovčanom sa držala, no v aute prišlo slzavé údolie. S odstupom pár dní sa rozhodla podeliť so svojimi pocitmi. ,,Rozprávka sa skončila… Aj napriek tomu, že si ma nakoniec Tomáš nevybral, verím, že bude v živote šťastný. Dúfam, že láska stretne aj mňa a vám ďakujem, že ste tu boli po celý čas so mnou! Toľko krásnych správ mi prišlo a ja si to neskutočne vážim… Teraz začína skutočný život,” napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/terinka_a | Foto: TV Markíza