Tomáš Mrva má za sebou problematickú mladosť. Kvôli drogám skončil štyri roky mimo rodiny aj mimo Slovenska. Jeho rodina ho v snahe pomôcť mu zbaviť sa tejto neresti, poslala do komunity v Taliansku. 

[sociallocker]Po tom, čo sa  Tomáš rodine priznal, že fajčí marihuanu, nasledoval jeho odchod do Talianska. Žil tam štyri roky, staral sa aj  kravy, vyrábal syr a tvaroh. Možno preto sa nebránil myšlienke zúčastniť sa súťaže akou je Farma. Aj keď by mladík z Trnavy najradšej toto obdobie svojho života ututlal a navždy ho vymazal zo svojho života, sám potvrdil, že podľahol drogám už v puberte.

Jeho blízki mu vybavili  liečbu v špeciálnej komunite v zahraničí. „Nie je to ani sekta, ani azylový dom, ako si niektorí predstavujú. Fungujú po celom svete, len v Taliansku majú asi dvanásť domov. Ja som ich prešiel spolu sedem aj v Bosne a Hercegovine a Chorvátsku. Riadili sme sa heslom: modli sa a pracuj. Celý deň sme robili a pomedzi to sme sa modlili. Bola to škola života!“ Prezradil Mrva pre cas.sk. Futbalistova mama ako hlavný dôvod Tomášovej závislosti považuje fakt, že sa s manželom rozviedli a Tomáš sa s tým nevedel vysporiadať. Farmár prežil 4 roky a 3 mesiace mimo domova. Jeho mama je odstupom času na neho patrične hrdá, že našiel cestu späť. „Vyšiel odtiaľ úplne iný chalan, perfektný, zodpovedný, sebavedomý, čo dovtedy nebol,“ teší sa z jeho úspechu. Tomáš je teda živým príkladom toho, že zo zlej cesty je vždy návratu na tú dobrú, správnu cestu životom.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]