V šiestej sérii šou Česko Slovensko hľadá Superstar hodnotí súťažiacich prekvapivo hneď 5-členná porota. Nežnejšiu časť pritom tvorí herečka Patricie Pagáčová (31) a čerstvá mamička Monika Bagarová (25), ktorá len pred pár hodinami porodila nádhernú dcérku.

Najvýraznejším elementom šou Česko Slovensko hľadá Superstar je zaiste divákmi obľúbená porota, o ktorej výzor sa starajú špičkoví vizážisti. Kým na úvodných castingoch vyrážala svojim zjavom dych predovšetkým čerstvá mamička Monika Bagarová, v poslednej epizóde excelovala práve Patricie Pagáčová. Mohlo by sa zdať, že 31-ročná rodáčka z Prahy mala síce len jednoduchý účes, kedy jej kaderník vytvoril cestičku na bok a vlasy vyfúkal, no opak je pravdou.

Ako totiž kráska priznala, priam neuveriteľne prirodzene vyzerajúce vlasy boli len parochňou, o ktorú sa postaral Martin Tyl. „Všetci, kto sa pýtate na tento look. Tieto nádherné vlasy, bohužiaľ, nie sú moje. Moje sú len asi 4 vlasy hore a 3 zboku. Je to nádherná parochňa, ktorú farbil Martin Tyl a celé to urobil tak, že aj ja som pri pohľade do zrkadla verila, že to sú moje vlasy,“ uviedla k fotke herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/patricie.pagacova, superstarcs, tvmarkizaofficial