Celebritná vizážistka Lucid, známa predovšetkým zo šou Nákupné maniačky, v posledných rokoch chlapa k životu akosi nepotrebovala. Teraz však prišla zmena, ktorá vyrazila dych nielen fanúšikom make-up artistky, ale zrejme aj jej samotnej.

Slobodná mamička Lucia “Lucid” Sládečková si na život po boku mužského partnera dlhé obdobie nepotrpela. Rozkošnú dcérku Lýdiu sa rozhodla vychovávať za pomoci svojej obetavej mamy, pričom tá prispôsobila všetok svoj čas práve milovaným dievčatám. Krásna vizážistka v minulosti opakovane priznala, že s mužmi nemá dobré skúsenosti, pričom ani otec jej dieťaťa neprejavil záujem o budovanie si vzťahu s vždy usmiatou dcérkou.

Sebestačná podnikateľka tiež nemienila mať po boku partnera, ktorý by ju nerešpektoval a nedokázal sa postarať čo i len sám o seba. „Ženy si podľa mňa vystačia aj samy. A ja som presvedčená, že spolunažívanie s mužom nie je to, čo práve teraz chcem,“ povedala pred časom pre týždenník Šarm. Lucid si tak dlhé roky budovala imidž nedostupnej krásky, ktorá nemá silou mocou záujem o mužov, no všetko sa zmenilo s príchodom nového roka!

“Na Silvestra o polnoci som vyhlásila, že si nájdem partnera.. Je február.. Po 4 rokoch si niekoho púšťam do súkromia.. Pár ľudí na ulici nás už videlo a priam sa otáčali / viete, aký mám názor na vzťahy. Síce máme skúšobnú dobu, ale baví nás to spolu,” priznala vizážistka na sociálnej sieti, pričom zverejnila fotku so svojim mimoriadne sympatickým priateľom. A ako sa zdá, tento veľký chlap sa páči aj Luciinej princeznej!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lucidstyle_official