Vianoce sú časom rodinnej pohody, lásky, ale aj zázrakov. Jeden mimoriadny sa tentokrát podaril spoločnosti GOOGLE, ktorá si do svojej sviatočnej reklamy povolala snáď najväčší americký symbol Vianoc, samotného „Kevina Mccallistera“!

Kedysi bol najväčšou hviezdou Hollywoodu a vo svojich desiatich rokoch žil doslova americký sen. Dnes 38-ročný herec Macaulay Culin sa stal po uvedení filmu ,,Kevin, sám doma” hviezdou svetovej veľkosti doslova cez noc. Chamtiví rodičia však mienili svojmu synovi zhabať celý majetok, a tak ho napokon súd zveril vtedy len 12-ročnému chlapcovi. Lepšie povedané to, čo z neho zostalo.

Mac sa napokon stiahol z očí verejnosti a momentálne sa živí ako hudobník v New Yorku. Spoločnosť GOOGLE však využila jeho potenciál a po dlhých rokoch ho zlákala späť pred kamery. „Chlapec“, snáď z najpopulárnejšej americkej rodinnej vianočnej komédie, nahral krátku reklamu v štýle filmu Sám doma, pričom tvorcovia nevynechali jeho kľúčové scény. Avšak, nakoľko ide o 28 rokov starý film, tie upravili do roku 2018, kde sú dostupné už iné vymoženosti!

Zdroj: YouTube