Speváčka Eva Máziková (68) je všeobecnosti známa ako živel, ktorý strhne akýkoľvek dav. Aj vďaka jej pozitívnej energií stále aktívne spieva a tentokrát sa stala hlavnou hviezdou obce Dunajská Lužná. Stovky divákov jej spravili počas vystúpenia nesmiernu radosť a nadšene sa fotila s priaznivcami každej vekovej kategórie. No partia fanúšikov si pre ňu pripravila nepekný žart, ktorý vôbec nezaregistrovala.

O Eve je všeobecne známe, že jej prítomnosť okamžite rozprúdi dobrú zábavu. Tak sa stalo aj v priebehu uplynulého víkendu v obci Dunajská Lužná. Po koncerte sa fotila so svojimi fanúšikmi, pričom ju zaujala partia mladých ľudí, ktorí mali dokonca transparent, kde stálo: ,,Evička je naša ikona!“

Práve túto fotografiu so svojimi mladými priaznivcami zverejnila aj na sociálnej sieti, no zrejme si vôbec nevšimla, že na transparente sa nachádza aj podtext, ktorý je poriadne drzý. Stojí tam totiž: ,,Tvoj p*nis je top!“ Máziková sa tak stala terčom poriadneho výsmechu, pričom zrejme doteraz netuší, čo si pre ňu trojica pripravila.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram