Prehrať zápas, v ktorom vyhráva domáci klub 3:0, je skutočne pramálo. Niečo také ale museli prekusnúť fanúšikovia, no i hráči či vedenie klubu TSG 1899 Hoffenheim, už tradičného účastníka nemeckej Bundesligy.

Hoffenheim bol v zápase 5. kola proti Brémam miernym favoritom, hoci do zápasu šli so sériou troch prehier v rade.

Avšak už v 5. minúte jasali domáce tribúny prvýkrát, zatiaľ čo v 8. a 12. minúte si to zopakovali a zdalo sa, že tento zápas “nemá kam uhnúť”.

Ale… prišla 18. minúta a domáci obranca Stanley Nsoki sa nechal vylúčiť. I tak ale trojgólový náskok sa javil ako dostatočný. Ale nebol. Hostia už v prvom polčase vyrovnali a napokon vyhrali 3:4.

Hoffenheim – Werder Brémy 3:4 (5. a 8. Bülter, 12. Hložek – 21. Malatini, 26., 39. a 49. Stage).

Foto | Video: YouTube