Napriek tomu, že zábavná markizácka relácia Kredenc má u divákov veľký úspech, jeden z hlavných hercov sa predsa len rozhodol skončiť. Vieme dokonca aj to, kto ho nahradí.

Zábavnú reláciu Kredenc, na ktorú sa diváci pravidelne tešia, čakajú nečakané zmeny. Z obrazovky sa totiž vytratí jedna z hlavných postáv Sväťo Malachovský (45), ktorý šokujúco ukončil spoluprácu. Zabávač sa objavuje vo viacerých skečoch, a tak sa musel tvorca programu Dano Dangl zapotiť, kým našiel za herca náhradu.

Sväťo sa momentálne venuje aj projektu Super Karaoke v TV Joj, a tak od zábavnej relácie Kredenc upustil najmä kvôli časovým dôvodom: “Prišlo k tomu dohodou. Sväťo mi oznámil, že by si chcel od tohto projektu oddýchnuť a venovať sa viac vlastným veciam. Myslím si, že si chce viac užívať rodinu,” vysvetlil Novému Času Dangl, ktorý už ale vie, kto sa objaví v ďalších častiach. Novou hviezdou bude ostrieľaný Peter Sklár, ktorý účinkuje aj v relácii Horná Dolná a mal by byť zárukou dobrej zábavy. Malachovský sa tak zrejme plánuje venovať výchove syna Tima, ktorého mu len v júli 2017 priviedla na svet herečka Petra Molnárová (31).

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, YouTube