Aj keď sme skalopevne presvedčení, že najkrajšie ženy pochádzajú práve zo Slovenska, svet tentokrát upútal výzor pôvabnej vojačky a modelky. Yael Shelbia (19) sa umiestnila na vrchole rebríčka TC Candler “najkrajšia tvár”, pričom spolupracovala nielen s odevnou spoločnosťou Renaur, ale aj kozmetickou značkou Kim Kardashian!

Rebríček 100 najkrajších tvárí sveta tento raz ovládla 19-ročná Yael Shelbia z Izraela, ktorá sa nevenuje len profesii modelky. Mladá kráska totiž aktuálne vykonáva povinnú vojenskú službu vo vzdušných silách a oproti minulým rokom sa jej podarilo posunúť v hodnotení o viac ako 10 priečok.

„Na rozdiel od väčšiny iných každoročných hodnotení krásy, zoznam nie je súťažou popularity a v žiadnom prípade sa netýka konkrétnych krajín,“ uvádza TC Candler. Organizátor zároveň uvádza, že nemieni výhradne hodnotiť ženskú krásu, pričom do rebríčka zaraďuje aj pomerne neznáme ženy. A čo hovorí na svoje umiestnenie samotná Yael? „Nikdy som nebola na prvom mieste, je to pekné,“ uviedla skromne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Yael Shelbia

Zdroj: IG/yaelshelbia, TC Candler