Štvrtý pár šou Svadba na prvý pohľad spôsobil azda najviac reakcií. Diváci nevedeli, či sa vôbec Tereza dokáže preniesť cez fakt, že jej bol vedou “súdený” iný partner. S Milanom sa spoznala až počas natáčania, ten sa do nej bezhlavo zamiloval a romanca mohla začať. 

Fitness tréner z Prahy neváhal a do experimentu sa prihlásil tiež. Chcel totiž Terke zabrániť vziať si iného a nakoniec sa mu to podarilo. Včerajšia nová epizóda zaznamenala prostredníctvom platformy VOYO obrovský úspech, a tak časť divákov už vie, ako ich svadba dopadla.

Mladomanželia sa ale poponáhľali, zrejme si padli do oka natoľko, že sú doteraz spolu a na Liptove sa starajú o biznis, ktorý Tereza rozbehla ešte so svojím ocinom. Rozsiahly pozemok sa pýši vlastnou záhradou, terasou, ale aj vírivkou, to všetko si môžete prenajať. A práve fotografia z vírivky, ktorá má nehnuteľnosť propagovať, vyvolala veľké pochybnosti.

Vo vírivke je aj ženích Milan a vedľa neho v objatí Tereza s otcom. „S Milanom sme sa spoznali až po oznámení, že mi experti našli partnera a budem nevestou. Chcela som schudnúť do svadobných šiat a kamarátka Michaela mi dohodila kondičného trénera Milana. Poslala mi naňho kontakt. Stretli sme sa v parku, išli sme behať a potom sme trénovali aj vo fitnescentre,“ vysvetlila blondínka a zmietla tak pochybnosti o tom, že by sa s trénerom poznala pred začatím natáčania.

„Fotka vznikla pri príležitosti návštevy mojich rodičov. Boli sme už v manželstve, svedčí o tom náramok z dovolenky a obrúčka. Fotka bola zverejnená ako podpora pre ubytovanie. Prišla nám vhodná na reprezentáciu domu. Milan s tým nemal problém,“ dodala.

„Šou Svadba na prvý pohľad nie je súťaž, v ktorej nemôžeme prezradiť víťaza. Cieľom tejto relácie je spojiť dvoch ľudí tak, aby spolu tvorili šťastný pár. Nie je to kontajnerová šou, kde sú súťažiaci zatvorení a odrezaní od reality. Toto je šou, v ktorej si páry žijú svoj život v realite. Preto nevidíme akýkoľvek dôvod pokutovať ich za to, že zverejňujú fotky zo svojho súkromia,“ znie stanovisko televízie Markíza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: booking.com, Instagram/ milan_benda, terezahudecova | Zdroj: booking.com, cas.sk