Princ William a Kate Middleton patria medzi najobľúbenejšie páry anglickej kráľovskej rodiny. Dnes sú trojnásobnými rodičmi a rozhodne sú dobrým príkladom, ako by sa mali členovia kráľovskej rodiny správať a vystupovať na verejnosti. Aj oni sú však len ľudia, ktorí kedysi radi podľahli alkoholu a bujarej zábave.

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge majú búrlivé roky rozhodne za sebou. Predsa len, stali sa rodičmi troch detí a princ William si je vedomý, že je nástupcom kráľovského trónu. Nedávno však média zverejnili nelichotivé fotografie, kde dvojica odchádza z večierku v podnapitom stave.

Novinári chcú tak upozorniť na fakt, že ani kráľovský pár sa nechoval podľa stanovených pravidiel odjakživa, pričom si obaja radi vypili. Kate Middleton má totiž kritizovať správanie novej švagrinej Meghan Markle a jej aféry, herecké prejavy či večierky, ktorých sa v minulosti zúčastnila. Zo strany médií však zverejnenie starých fotografií zrejme nebolo dobre načasované, keďže je možné, že Kate stále kojí synčeka Louisa a Meghan sa čoskoro stane mamičkou, pričom sa alkoholu určite vyhýba.

Zdroj: express.co.uk  |  Foto: YouTube