Obľúbená relácia Inkognito sa stala stabilnou súčasťou programu televízie JOJ. Zostava glosátorov je tak zohraná, že o zábavu je vždy postarané. No v jednej chvíli sa všetko zmenilo, keď počas hádania odišiel do zákulisia moderátor aj tajný hosť.

Jojkársku reláciu môžeme vidieť na obrazovkách pravidelne, pričom sa nesie v rovnakom duchu. Celebritní glosátori sa s dávkou humoru pokúšajú uhádnuť profesiu rôznych hostí a v závere relácie sa objaví tajný hosť. No tentokrát sa stalo niečo, čo nikdy predtým.

V Inkognite sa totiž ako tajný hosť objavil herec Marián Mitaš. No popri hádaní sa známe osobnosti akosi zamotali a rozprávali vtip za vtipom. Natoľko sa “rozkokošili“, že zabudli dávať otázky a tajného hosťa jednoducho odignorovali.

Z tohto dôvodu sa moderátor Vlado Voštinár aj s Mitašom rozhodol opustiť štúdio a ísť do zákulisia. Po pár minútach došlo aj hádajúcim, že zostali osamote. ,,Ja sa obávam, že tu nemáme vôbec nikoho,“ poznamenal Šoko. Až potom ako si to uvedomili, sa chýbajúci členovia vrátili späť, aby konečne získali ich plnú pozornosť.

Zdroj: joj.sk  |  Foto: joj.sk