V Trnavskom kraji došlo len pred okamihom k fatálnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život jednej osoby. Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o tragédii, pričom podľa jej slov nemal šofér žiadnu šancu na prežitie.

Polícia SR len pred okamihom informovala verejnosť, že cesta I/61 je z obce Hrnčiarovce smerom na Cífer úplne uzavretá v dôsledku tragickej dopravnej nehody. Záchranné zložky sem boli privolané potom, čo tu z doposiaľ nezistených príčin narazil do stromu vodič auta značky Ford Fiesta, ktoré sa okamžite po strete vznietilo.

“Totožnosť osoby, ktorá sa stala obeťou nehody, polícia zisťuje. Presné príčiny nehody budú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,” oznámila polícia ohľadom predmetného. Na sociálnej sieti Facebook sa okamžite ozvali svedkovia nehody, ktorí tvrdia, že zosnulý nešiel rýchlo, ale predpokladajú, že mu došlo nevoľno. “Bola som pri tej nehode osobne, pán vôbec nešiel rýchlo, skôr mu prišlo asi zle alebo infarkt. Bolo to niečo strašné, vytiahli ho z auta v bezvedomí,” uviedla istá Darina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol