Ľudia, či už chceme alebo nie, zomierajú denne. Zatiaľ, čo niektoré sú vyústením choroby, iné sú nasilného charakteru a ďalšie sú nehodami. Na cestách sú tragické nehody, žiaľ, časté, no prípad, aký sa stal v pondelok 4. marca sa v roku 2024 ešte vraj u nás nestal.

Web Aktuality.sk píše o tom, že v katastri obci Nemšová v okrese Trenčín došlo k smrti rybára pochádzajúceho z Moravy. Tento rok zatiaľ utopenie sa rybára nemá byť evidované.

„Dnes sme boli v čase 14:00 kontaktovaní Krajským operačným strediskom Zdravotnej záchrannej služby na poskytnutie kardiopulmonálnej resuscitácie pacientovi v lokalite Jazero. Na miesto vyrazila posádka Dobrovoľného hasičského zboru, ktorá po príchode na miesto udalosti spoločne s príslušníkmi polície poskytovala pacientovi kardiopulmonálnu resuscitáciu až do prichodu posádky rýchlej lekárskej pomoci,“ informovali hasiči z Nemšovej na sociálnej sieti. Tí dodali, že ani napriek maximálnej snahe o záchranu muža sa mu už nepodarilo pomôcť.

Podľa dostupných informácií sa mu zasekol háčik udice o dno vodnej plochy pri rieke Vláre, z ktorého sa ho muž pokúsil vytiahnuť. Dopadlo to, ako sme písali, tragicky.

Zdroj: Aktuality.sk | Foto: Depositphotos, Google Maps