Polícia Slovenskej republiky zasahovala koncom mesiaca január v Trnavskom kraji, kde došlo k obzvlášť závažnému zločinu vraždy. Vyšetrovateľ obvinil z úkonu len 37-ročného muža, ktorý mal zabiť svoju manželku († 34), a zároveň matku troch detí!

K nešťastiu došlo vo štvrtok (28. januára) v skorých ranných hodinách, pričom do bytu v Šamoríne bola privolaná hliadka samotným vrahom. Ako uviedla polícia, zosnulá Tetiana, matka troch detí (17, 9, 3) pôvodom z Ukrajiny, mala po tele viaceré devastačné zranenia, ktorým podľahla priamo na mieste. Podľa informácií TV Markíza mala mať obeť na tele bodné rany, popáleniny, ale aj iné zranenia po tupom predmete.

„Policajní kriminalisti zadržali po čine podozrivého, manžela nebohej. Ten bol z dôvodu vykonávania procesných úkonov umiestnený do cely policajného zaistenia,“ uviedol štátny orgán. Počas zadržania si policajti všimli, že u muža dochádza k sebapoškodzovaniu, na základe čoho bol prevezený do nemocnice. Nakoľko následne vyšetrovateľ podal podnet na väzobné stíhanie páchateľa, bude eskortovaný do výkonu väzby, kým momentálne bol prevezený do nemocnice v Trenčíne. Zákon ukladá za vraždu na blízkej osobe trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov až doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol, markiza.sk