Rodina aj priateľ sú totálne zdrvení z tejto tragickej udalosti. Silvinka zomrela náhle, pritom bola mladá energická žena, ktorá sa mala stať čoskoro matkou  dvojičiek. Bola v siedmom mesiaci tehotenstva, no skonala. Silvia († 24) zo Šarišských Bohdanoviec zomrela záhadnou smrťou, s ktorou sa rodina nevie vysporiadať!

Celá rodinka bola v radostnom očakávaní dvojičiek, pripravovali na ich príchod snáď všetko. Bábätkám kúpili dvoch plyšových macíkov, ktoré mali byť ako talizmany, s ktorými by sa hrali. No radosť v tomto dome z ničoho nič vystriedal smútok a prípravy na pohreb.

S priateľom mala ísť nebohá v inkriminovaný deň do poradne, na chvíľku si odbehol, no keď sa vrátil neveril vlastným očiam. Jeho 24-ročná priateľka ležala na gauči, triasla sa a náhle zmodrala. Celá rodina sa ju snažila udržať pri živote, dávali jej masáž srdca a umelé dýchanie do príchodu sanitky, no ich úsilie prišlo na zmar.

Silvia sa priateľovi už dávnejšie sťažovala na ťažké dýchanie, rodine to nepovedala. Rodina sa pravú príčinu smrti zatiaľ nedozvedela, no podľa lekárov mohlo ísť o náhle zlyhanie srdca. Podľa príbuzných sa dostávalo ich dcére, ktorá čakala dvojičky málo zdravotnej starostlivosti a preto to dali preveriť na políciu.

Fotky nebohej si môžte pozrieť —TU——TU— .

Zdroj: cas.sk | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)