Aktuálny týždeň sa začal na slovenských cestách mimoriadne tragicky. Polícia informovala verejnosť o fatálnej dopravnej nehode, pri ktorej mali vyhasnúť životy až troch ľudí. K nešťastiu došlo na východe krajiny, pričom jednou z obetí bol obľúbený učiteľ zo Sobraniec.

V pondelok (23. mája) informovala polícia o tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo na rovnom úseku cesty v smere od mesta Sobrance na obec Fekišovce. Podľa doterajších zistení sa mal 54-ročný vodič motorového vozidla zn. Hyundai IX35 pri predbiehacom manévri v protismernej časti vozovky čelne zraziť s nákladným automobilom.

Kým mal 37-ročný Poliak úraz, ktorý si vyžiadal len jednorazové ošetrenie, vodič osobného vozidla spolu s ďalšími dvoma spolujazdcami utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. Zosnulým vodičom bol pritom obľúbený učiteľ Marián († 55) zo Sobraniec, ktorý viezol svoju matku a mladšiu sestru.

“Posádka leteckých záchranárov si po pristátí prevzala 55-ročného muža do svojej starostlivosti. Žiaľ, zranenia ktoré utrpel, boli nezlučiteľné so životom a lekár mohol konštatovať len úmrtie. Ďalšie dve osoby svojim zraneniam, žiaľ, podľahli tiež,” uviedla prostredníctvom sociálnej siete letecká záchranná služba. Vozidlo, v ktorom skonali tri osoby, mal šoférovať Márian M., obľúbený učiteľ zo základnej školy v Sobranciach, ktorý v minulosti pôsobil aj v mestskom zastupiteľstve.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol, FB/Air – Transport Europe, letecká záchranná služba, FB/M.M.