V katastri obce Alekšince pri Nitre došlo v pondelok k tragickej dopravnej nehode. Ako informovali na sociálnej sieti hasiči, po zrážke dvoch motorových vozidiel skončili tieto mimo vozovky. Dve osoby utrpeli rôzne zranenia, kým 42-ročný policajt prišiel o život.

Hasičský a záchranný zbor informoval na sociálnej sieti o ďalšej tragédií. K smrteľnej dopravnej nehode došlo v pondelok v katastri obce Alekšince pri Nitre. “Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných motorových vozidiel, pričom obe vozidlá skončili po náraze mimo vozovky. Zasahujúci hasiči vyslobodili zranenú osobu z vozidla a vykonali na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia.”

Bohužiaľ, jedna osoba nehodu neprežila: “Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia, ktorým na mieste podľahla. Ďalší dvaja účastníci nehody utrpeli zranenia rôzneho rozsahu,” dodali hasiči. Ako uviedol Nový Čas, má ísť o 42-ročného obetavého policajta Miloša, ktorý mal byť údajne v čase nehody v aute spolu so svojou 16-ročnou dcérou. Pred pár dňami prišiel v Bratislave pri nehode o život vodič skútra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Hasičský a záchranný zbor