Najhoršia nočná mora pre každého rodiča neobchádza ani hviezdy. Niekedy ani milióny nepomôžu. O tom vie svoje už aj vynikajúci americký šprintér Tyson Gay.

[sociallocker]Majster sveta v behu na 100 a 200 metrov a druhý najrýchlejší muž všetkých čias zažíva peklo. To, ktoré je stonásobne horšie ako jeho dopingová aféra z roku 2012. Tyson bol hrdým otcom a mal byť prečo. Ešte včera mal 15-ročnú dcéru Trinity, ktorá bola rovnako ako on atlétka, dokonca sa taktiež venovala krátkym behom. Minulý rok skončila štvrtá v behu na 200 metrov na majstrovstvách USA v jej vekovej kategórií.

Dnes už dcéru nemá. Neznámy útočník ju počas prestrelky v reštaurácií trafil do krku. Následkom zranenia v nemocnici po viac ako hodine podľahla. Tyson Gay je pochopiteľne zdrvený, veď prísť takto o dieťa je neopísateľné. “Ešte minulý týždeň bola na prázdninách doma a vystrojil som ju späť. Už nikdy ju neuvidím živú,” povedal šprintér zdesenými slovami a následne odletel lietadlom do miest, kde jeho dcéra študovala.

Zdroj: nova.cz | Foto: Facebook
[/sociallocker]