Tisícky fanúšikov zarmútila šokujúca správa o náhlej smrti slávneho hudobníka, ktorý však nezomrel prirodzenou smrťou. Vyšetrovanie ukázalo, že sa stal obeťou vraždy, pričom ho o život pripravil milovaný syn. Ten sa už momentálne nachádza vo väzbe!

V nedeľu (7. augusta) bolo nájdené telo hudobníka Gorda Lewisa v jeho rodinnom dome v Hamiltone. Nejavil žiadne známky života a privolaní zdravotníci mohli už iba konštatovať smrť. 65-ročný gitarista, ktorý bol členom kanadskej skupiny Teenage Head, však nezomrel prirodzene.

O život ho pripravil jeho vlastný syn Jonathan, kým po útoku práve on zavolal na tiesňovú linku. Polícia k tomuto prípadu zvolala tlačovú konferenciu, kde muži zákona oznámili, že iných podozrivých nehľadajú a 41-ročný útočník je vo väzbe, pričom čelí obvineniu z vraždy druhého stupňa.

Aj napriek tomu, že zranenia na tele muzikanta boli zjavné, obhliadajúci lekár nariadil súdnu pitvu. Polícia momentálne pátra po svedkoch a skúma kamerové záznamy. Brat obete požiadal médiá o rešpektovanie súkromia, pričom sa nechcel vyjadrovať k rodinnej tragédii. Fanúšikovia slávnej kapely, ktorá vznikla už v roku 1975, sú zdrvení a žiadajú spravodlivosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: eonline.com  |  Foto: Facebook/TEENAGE HEAD, Twitter