Polícia Slovenskej republiky v nočných hodinách informovala verejnosť o tragickej nehode, ku ktorej došlo v centre Bratislavy. Muž, ktorý si sadol za volant údajne pod vplyvom alkoholu, mal autom naraziť do autobusovej zastávky, pričom hlásia viacero obetí nešťastia!

2. októbra krátko po 22.15 hod. došlo v centre Bratislavy k fatálnej nehode. V Starom Meste narazilo do zastávky MHD na Zochovej ulici osobné motorové vozidlo značky Škoda SuperB, pričom na mieste sa v tom čase nachádzalo viacero osôb. Ako uvádza polícia, hasiči museli vyslobodzovať ľudí nielen z vozidla, ale aj spod vozidla.

Podľa informácií mali byť v aute otec so synom, kým tragédiu neprežili štyri osoby a sedem sa ťažko zranilo. „Dôsledkom tejto neprimeranej jazdy boli viacerým osobám spôsobené zranenia, v niektorých prípadoch s následkom smrti. Príslušníci PZ KR PZ v Bratislave vykonávajú všetky potrebné úkony k náležitému objasneniu,“ uviedol štátny orgán k prípadu.

Polícia zároveň žiada svedkov udalosti, aby boli nápomocní k objasneniu tragického prípadu. „V prípade, ak ste boli svedkom tejto udalosti a disponujete informáciami, ktoré môžu napomôcť pri vyšetrovaní jej okolností, žiadame Vás, aby ste sa prihlásili na bezplatnom čísle polície 158 alebo nám napísali súkromnú správu na FB Polícia SR Bratislavský kraj spolu s telefónnym číslom a my sa Vám v priebehu dňa ozveme.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol, HaZZ