Ďalšia tragédia krátko pred Vianocami. V Michalovciach prišlo v stredu popoludní o život len 18-ročné dievča. Pred jedným z obytných domov totiž cúval kuriér na dodávke, ktorý do ženy nechtiac narazil zadnou časťou auta.

Obrovská tragédia zasiahla krátko pred Vianocami mesto Michalovce. O život prišlo v stredu popoludní len 18-ročné dievča pred jedným z domov. Podľa informácií polície mal do nej nabúrať kuriér pri cúvaní: “Dnes popoludní došlo k tragickej dopravnej nehode v Michalovciach, pri ktorej vodič dodávkového vozidla zásielkovej služby na chodníku pri cúvaní narazil do chodkyne,” informuje.

Ako odznelo v Televízií Markíza, kuriér dievčinu pri cúvaní nevidel. Okoloidúci vodič na neho zatrúbil, aby ho na mladú ženu upozornil, no bolo neskoro. Dievča malo ostať ležať na chodníku, pričom privolanej záchranke sa napriek desiatkam minút oživovania nepodarilo jej život zachrániť.

Vodič dodávky na kameru hovoriť odmietol, no potvrdil, že dievča v spätnom zrkadle nevidel. Chcel sa len dostať bližšie k domu, do ktorého prepravoval zásielku. Udalosť a príčinu tragickej dopravnej nehody vyšetruje polícia, ktorá kvôli prebiehajúcim úkonom nemôže poskytovať bližšie informácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, Facebook/Polícia SR – Košický kraj │ Foto: TV Markíza