Najväčšia obava každej nastávajúcej mamičky je, či sa bábätko narodí v poriadku. Kým niektorým ženám sa ich sen splní, ďalšie sa musia vyrovnať so zdravotnými problémami. Sú však aj mamičky, ktoré sa musia so svojimi deťmi rozlúčiť krátko po ich narodení.

O bolestivej tragédii v rodine moderátora Sajfu sa rozhodla prehovoriť na sociálnej sieti jeho manželka. Veronika Cifrová Ostrihoňová so smútkom priznala, že jej švagriná Stanka prišla tento rok o bábätko deň po jeho narodení. „Mám dvoch synovcov. Jedného poznám len z fotiek. Oscar tu “dole” s nami neostal, no často na neho myslíme a ľúbime ho,” napísala.

O smutnej skúsenosti prehovorila na sociálnej sieti aj samotná Stanka, ktorá sa v apríli namiesto radosti musela vyrovnať s veľkou stratou. „Kým sme tehotné, bojíme sa, čo sa môže po príchode bábätka stať, ako sa náš život môže zmeniť príchodom nového člena rodiny. Ale nikdy si nepredstavujeme, že ho stratíme,” zamýšľa sa.

Veronika dodala, že nikdy nezabudne na tú najväčšiu lásku, no aj najhoršiu bolesť Oscarkových rodičov. „Rodičia týchto duší, máte moju najväčšiu účasť, sústrasť a prianie sily. My ostatní nemôžeme Vašu bolesť zmierniť, len byť s Vami,“ uviedla. Moderátorka je presvedčená, že aj o smrti treba hovoriť, keďže je súčasťou života: „Niekedy kratšieho, niekedy dlhšieho,“ dodáva. O svojho 25-ročného syna prišiel pred pár dňami aj známy herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj  │ Foto: IG/veronikaostrihonova