K obrovskej tragédií došlo v Modre minulý piatok. Syn legendárneho slovenského herca, ktorý sa o otca staral až do jeho posledného dňa, už nežije. Skonal v nemocnici potom, čo sa stal pred pár týždňami obeťou nehody, keď do neho vrazil mladý cyklista.

Syn legendárneho slovenského herca Karola Machatu (†88) zomrel počas uplynulého piatku. Marián (†69), ktorý sa o otca staral do posledného dychu vo svojom dome, bohužiaľ, skonal v nemocnici v Modre. Nečakanej smrti ale predchádzal nešťastný incident, ku ktorému došlo pred niekoľkými týždňami.

20. mája mal poobede o štvrtej hodine vraziť do Mariána pred jeho domom mladý cyklista, ktorý zrazil hercovho syna na zem. Machata mladší upadol podľa informácií PLUS 7 DNÍ do bezvedomia, no v nemocnici sa napokon prebral. Po vyšetraniach bol prepustený domov. Len pred niekoľkými dňami sa ale musel do nemocnice vrátiť, no tam vydýchol poslednýkrát.

Vdova Katarína sa z nešťastia nedokáže spamätať: “Ešte sme to nespracovali. Takýto koniec sme nečakali. Teraz sme šokovaní, rozložení, zdrvení. Je to hrozné, v prvom rade sú strašné cesty. Cez mesto chodia kamióny, cyklisti tu majú strach jazdiť po cestách. Ale nech sa teda zariadia inak a nech nezrážajú ľudí na chodníku,” uviedla zronene. Na záver dodala, že ľudia sú nepoučiteľní a údajne sa dopočula, že niekto z danej rodiny aj po nehode sadol na bicykel. Úprimnú sústrasť pozostalým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Štyri roky po smrti Karla Machatu umrel aj jeho syn Marián

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: YouTube/Plus JEDEN DEŇ, Facebook/Polícia Slovenskej republiky