Polícia Slovenskej republiky zasahovala z 18. na 19. mája pri tragickej dopravnej nehode, ktorej následky boli doslova fatálne. K nešťastiu došlo v katastri obce Trenčianske Mitice, pričom pri nehode prišiel o život mladý vodič vozidla BMW.

Na ceste I/9 v katastri obce Trenčianske Mitice, došlo uplynulú noc k mimoriadnej tragédii. Ako uviedla polícia Slovenskej republiky, 19-ročný vodič vozidla BMW mal smerovať od Bánoviec nad Bebravou na Trenčín, avšak v tiahlej pravotočivej zákrute prešiel z doposiaľ nezistených príčin do protismeru. Mladík sa následne dostal mimo cestu, kde narazil do stromu a oplotenia rodinného domu, v dôsledku čoho ostalo vozidlo prevrátené na ľavom boku.

“Pri súdnej pitve bude zisťované, či vodič pred jazdou požil alkoholické nápoje, či iné omamné látky, ale aj čas, kedy k dopravnej nehode došlo. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania,” informovala Danka Adámiková z KR PZ v Trenčíne. Polícia taktiež vyzýva všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane a ohľaduplne, aby sa plne venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia