Široká verejnosť sa počas uplynulého víkendu dozvedela mimoriadne smutnú správu. Mladý podnikateľ mal pred sebou sľubnú kariéru, pričom spolupracoval s množstvom slovenských osobností. O to viac je šokujúca jeho náhla smrť, ktorá je spojená s viacerými otáznikmi.

V sobotu (17. septembra) zomrel zakladateľ slovenskej módnej značky Freak. Ide o Olivera Morócza, ktorý mal iba 25 rokov. ,,S hlbokým žiaľom oznamujeme, že zakladateľ freaktheworld už nie je medzi nami. Odpočívaj v pokoji, Olinko náš,“ uvádza sa na oficiálnom účte slovenskej značky.

V posledných dňoch svojho života sa nachádzal v Berlíne, pričom prvé informácie hovorili o nehode, v dôsledku ktorej upadol do kómy a následne zomrel. Jeho sestra však prezradila, že zranenia zosnulého nemali nič spoločné s haváriou auta. Podľa jej slov našli mladého podnikateľa 12. septembra nad ránom pri múre v bezvedomí.

Oliver mal veľmi vážne poranenia hlavy. ,,Previezli ho do nemocnice, kde zistili, že má silné krvácanie do mozgu a silný opuch,“ povedala sestra Olivera pre Refresher. Ďalšie informácie o jeho smrti sú záhadou a zrejme aj predmetom vyšetrovania. S Moróczom sa lúčia mnohé slovenské osobnosti, predovšetkým raperi, s ktorými dlhé roky spolupracoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Na sociálnych sieťach svoju tvár skrýval

Zdroj: refresher.sk  |  Foto: IG/olifreak, Pixabay