Modelka v roku 1999 uspela v súťaži krásy Miss Slovensko. Rada sa však pýši aj svojím titulom z právnickej fakulty Karlovej Univerzity v Prahe. Aj keď je už dvojnásobnou mamou, vyzerá skvelo a modelingu sa naďalej aktívne venuje. Preto je viac než zvláštne, že žena, ktorá už čo to precestovala, nevie správne napísať základné anglické frázy.

[sociallocker]Andrea je v úzkom kontakte so svojimi fanúšikmi, hlavne prostredníctvom sociálnych sietí. Nedávno sa jej však stala nepríjemná vec a určite sa pred monitorom poriadne začervenala.
Zdá sa, že angličtinu nemá celkom v malíčku a robia jej problém aj elementárne slová.
Zverejnila obrázok s popisom: ,,Pracovná streda… Rýchla zmena… Z laydy “tínedžerka”. Busy wendesday. 2 styles – from a laydy sudanly teenager,“ napísala k fotografii dvoch rozdielnych outfitov, pričom chybu spravila v takmer každom druhom slove.

Reakcie na seba nenechali dlho čakať. „Krásna, ale tá angličtina teda,“ napísala jedna z jej fanúšičiek. „Ona skoro stále napíše niečo chybne v angličtine,“ vyjadrila sa druhá. Andrea sa asi poriadne zahanbila, fotku však nevymazala, iba opravila gramatické chyby.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]