Ples v opere aj v roku 2019 navštívili známe tváre z televíznych obrazoviek spolu s významnými osobnosťami vedy či biznisu. Medzi nimi nechýbala ani naša misska, ktorá si obliekla presne tie isté šaty, aké si nedávno zvolila aj známa hollywoodska hviezda.

Na Ples v opere dorazili známe mená a tváre, ktoré sa na tento deň náležite pripravili. Dámy si nechali zhotoviť svoje róby u zvučných návrhárskych mien a dokonalý styling viaceré chystali niekoľko hodín. Medzi pozvanými nechýbala ani slovenská Miss 2013 Karolína Chomisteková, ktorá je dnes sama riaditeľkou súťaže.

Práve táto kráska si na ples zvolila poriadne odvážne, netradičné a výstredné šaty, ktorými a zjavne inšpirovala od známej herečky Kate Hudson. Americká hviezda sa v rovnakej róbe od Valentina zjavila na odovzdávaní cien SAG Awards 2018, kde sa ale vďaka svojmu outfitu umiestnila nelichotivo na prvých priečkach rebríčka najhoršie oblečených celebrít. Dopadne rovnako aj Karolína alebo sa vám jej šaty, naopak, páčia? Najkrajšie róby tohtoročného Plesu v opere si pozriete >>> TU <<<.

Hollywoodska hviezda Kate Hudson

Karolína Chomisteková

Zdroj │ Foto: Instagram, Twitter, YouTube