Trápenie slovenského moderátora: Jeho dcérka má deformáciu lebky!

Dátum:

Slovenskému moderátorovi sa pred pár mesiacmi kompletne zmenil život, keď sa stal hrdým oteckom nádhernej princeznej. S manželkou sršali nadšením a klbkom šťastia sa pochválili aj na sociálnej sieti. Ani jeden z nich však zrejme čo i len netušil, že bábätko bude musieť bojovať s nemalým zdravotným problémom.

Obľúbený moderátor Tomáš Juríček sa stal otcom koncom októbra minulého roka a spoločne s manželkou Anežkou dali dcérke nezvyčajné meno Samara. Rodák z Bratislavy sa rozhodol, že na sociálnych sieťach nebude svoju princeznú skrývať a veľmi rád sa ňou pochváli.

Niektorí z fanúšikov si však všimli, že bábätko má na viacerých záberoch na hlave malú helmu. K ich otázkam sa napokon vyjadrila aj samotná tvár televízie Markíza. Tomáš svoju dcérku nazval malou hrdinkou a otvorene prehovoril o probléme, s ktorým sa jeho rodina musí popasovať.

Rozkošná Samarka má totiž deformitu lebky, pričom má ísť o závažný stupeň deformácie. V nasledujúcich mesiacoch tak musí dievčatko nosiť remodelačnú ortézu, tzv. helmičku, aby sa jej lebka vrátila do normálu. ,,Viete, aby nám potom v puberte nepílila každý deň uši, že čo sme to neriešili,“ dodal Juríček.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/juricek_tomas  |  Foto: IG/juricek_tomas, FB/Teleráno

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...