Tehotenstvo má na telo ženy niekoľko závažných vplyvov, pričom jedným z nich je naťahovanie kože v dôsledku rastúceho a zväčšujúceho sa bruška. Po tehotenstve nejednej matke zostane tak neželaná ozdoba. Jedna z nich však čistou náhodou prišla na trik, ktorý sa stal okamžite populárnym.

Mladá mamička Chantelle Clarke z Kanady skončila po pôrode s výraznými striami. Rozhodla sa preto dať na rady kamarátok a využila niekoľko špeciálnych krémov, ktoré však nepriniesli žiadne výsledky. Postupne už nešlo iba o kozmetický problém, ale hlavne estetický, ba až psychologický.

Zúfalá žena nakoniec našla riešenie úplnou náhodou. ,,Napadlo mi to pri kojení, keď mi mlieko stekalo dolu po bruchu. Pri každom ďalšom kojení som si strie na bruchu zámerne potierala vlastným mliekom a nechala som ho zaschnúť,“ vysvetlila Chantelle na sociálnej sieti. Naschvál si potierala iba ľavú časť brucha, aby zistila účinky. Po niekoľkých týždňoch zverejnila fotografiu svojho bruška, na ktorom je jasne vidieť poriadny rozdiel.

Zdroj: dailyactive.info  |  Foto: Facebook/Chantelle Clarke, Pixabay