Zuzanu Plačkovú fanúšikovia buď milujú, alebo nenávidia. Polarizuje spoločnosť asi ako žiadna iná instagramová hviezdička, no úspešná podnikateľka si z neprajných názorov okolia nič nerobí. O pár dní sa po tretíkrát vydá za milovaného Reného, tentokrát konečne v kostole. 

Zuzana a René spolu randili 3 roky, a aj keď si prešli i náročnejším obdobím a niekoľko mesiacov boli od seba, v roku 2015 sa vzali. Vtedy si temperamentná influencerka obliekla pompézne ružové šaty v hodnote 20-tisíc eur a namiesto lodičiek zvolila tenisky.

,,A prečo ružové? Môj názor je, že biele šaty patria do kostola, a keďže sme ju v kostole nemali, tak som zvolila túto farbu,“ objasnila svojho času Plačková. Po úradnom obrade sa v roku 2019 vzali ešte aj v Las Vegas, čo vtedy podnikateľka označila za celoživotný zážitok. Po narodení synčeka Diona sa manželia rozhodli, že svoju lásku spečatia aj pred Bohom. 

Počas finále galavečera Miss Universe, na ktorom sa organizačne podieľala aj Zuzana, pred ňu René pokľakol a pred zrakmi divákov ju požiadal o ruku: Milujem ťa, takže zoberieš si ma?“ Vedel totiž, že po svadbe v kostole túži najviac na svete.

,,On je ten, s kým si dokážem predstaviť môj život a budovať krásnu rodinu. Nikoho už nepotrebujem ku šťastiu, keď mám jeho a sľubujem, že budem príkladná manželka, pretože on si to zaslúži. Milujem ho najviac na svete,“ vyznala sa.

Do tretice však nepôjde o nič okázalé ani pompézne, Zuzana prezradila aj to, že svadbu spoja s krstinami synčeka. Pozvaných je len hŕstka priateľov a blízkej rodiny, kým o šaty sa jej postaral módny návrhár a majiteľ značky „WTF“ Milan Švingál. Z prvých záberov je zjavné, že sa máme na čo tešiť.

Čo na tento model hovoríte vy?

Zdroj | Foto: IG/queen.plackova