Polícia Slovenskej republiky informovala o troch vážnych dopravných nehodách mladých vodičov, ktoré sa udiali v nedeľu 14. januára v hlavnom meste Slovenskej republiky. 

V prvom prípade 26-ročný vodič na Púchovskej ulici skončil zo zatiaľ neznámych príčin mimo cesty, kde narazil do stĺpu verejného osvetlenia a prevrátil sa nabok. Pri nehode utrpel vážne zranenia.

V druhom prípade 22-ročná vodička na Prievozskej ulici narazila pri prechádzaní z pruhu do pruhu do obrubníka a prevrátila sa. Mladá žena sa nezranila, vážne zranenia však utrpel jej 29-ročný spolujazdec.

V treťom prípade 26-ročný vodič išiel od Vajnorského nadjazdu do Rače, pričom zišiel z vozovky a narazil do reklamného pútača. Tento vodič vodič utrpel ľahké zranenia rovnako ako osoba v zadu. 37-ročná žena, sediaca vpredu sa zranila ťažko.

„Zatiaľ môžeme iba špekulovať, čo presne spôsobilo tieto nehody, no v niektorých prípadoch určite svoje zohralo neprispôsobenie rýchlosti vozidla a to s ohľadom na mráz, ktorý zasiahol aj Bratislavu. Jazdite opatrne,“ informuje a upozorňuje vodičov polícia.

Zdroj/Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky