Reality šou Farma 11 sa dostáva do svojho veľkolepého finále, pričom práve v dnešný večer sa v aréne odohrá posledný duel. Zoči voči sa tak stretnú západniarky Barbora Bednaričová (22) a Iveta Maászová (45), ktorá je po dlhých týždňoch najväčšou hrozbou pre všetkých súťažiacich.

Päticu Slovákov, ktorí sa prihlásili do aktuálneho ročníka reality šou Farma, čakajú posledné dni na markizáckom statku. Ešte predtým však už o pár hodín prebehne duel, ktorý rozhodne, či sa k nim pripojí aj nenápadná Baška alebo “kuchárka” Ivet.

Obe dievčatá patrili počas svojho pôsobenia k tým nekonfliktnejším povahám, ktoré si obľúbila väčšia časť farmárov. Ku Kike, Radovi, Romane, Nikči a Gabovi sa však môže vrátiť len jedna, pričom pôjde o mimoriadne napínavý zápas!

Nakoľko televízia Markíza zverejňuje celé časti relácii prostredníctvom platformy Voyo.sk s niekoľkohodinovým predstihom, diváci už dnes vedia, kto odíde z mimoriadne napínavého súboja ako víťaz a kto porazený! Kým mnohí predpokladali, že favorizovaná Iveta porazí podceňovanú Barboru bez akýchkoľvek problémov, opak sa stal pravdou.

Vyrovnaný duel vyvrcholí v piatej disciplíne, kde sa obe farmárky stretnú v silovom súboji. Práve v tejto disciplíne 45-ročná špeditérka odstúpi zo súťaže, nakoľko si je vedomá, že proti Barbore nemá v pretláčaní dostatok sily. Ako sa zdá, aktuálna séria Farmy je predovšetkým o odstupovaní súťažiacich v dueloch, ktorí sa po väčšine vzdávajú v poslednej disciplíne. Bude to tak aj vo finále?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=Ipm-4RtVF0o&fbclid=IwAR3u4qZsyOGotzdiKLo9TJ3HSoW0_zrnviwrXSEfBOm59fi3HwmWaG47W50

Zdroj: Voyo.markiza.sk, YouTube | Foto: IG/farma.markiza