Dôkazom, že Slováci tanečnú šou Let’s Dance skutočne milujú, je šialenstvo, ktoré nastalo po oznámení veľkého prekvapenia. Úspešný projekt vyráža na slovenské turné, pričom prvé zastávky ostali takmer okamžite vypredané.

Markizácka šou Let’s Dance si tesne pred finále pripravila pre fanúšikov prekvapenie obrovských rozmerov. Po prvýkrát si budú môcť tanečné vystúpenia užiť na vlastné oči vo viacerých slovenských mestách.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Moderátori počas nedeľného živého prenosu oznámili štyri mestá, ktoré navštívia spolu s porotou a vybranými tanečnými pármi. Turné štartuje 2. októbra v Michalovciach a bude pokračovať v Košiciach, Prešove a zatiaľ Poprade. Na ďalšie zastávky si priaznivci musia ešte počkať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Hneď po tom, čo padla počas Let’s Dance informácia o spustení predaja, sa na vstupenky vrhli tisícky ľudí, až padol server. Mnohí sa tak nevedeli dostať ani na web, nie to ešte aby si uchmatli nejaké miesto. Podľa komentárov na Facebooku istému záujemcovi ohlásilo, že je na “listine” čakajúcich s poradovým číslom 15 544.

Let's Dance

Pre obrovský záujem pribudli v rovnakých mestách k večerným termínom o 19.00 aj termíny o 15.00. Voľné vstupenky sú tak stále k dispozícii, nie sú však vôbec lacné. Najnižšia cena začína na sume 49 eur, prechádza cez 59 a 79 eur a končí pri VIP miestach pri stolíku s najlepším výhľadom na parket, ktoré si môžete zakúpiť za 200 eur. V najvyššej cene je zahrnuté i stretnutie s účinkujúcimi.

Zdroj/Foto: Instagram/letsdance.markiza, Facebook/TV Markíza, ticketportal.sk