Šou Tvoja tvár znie povedome je doslova pred bránami veľkolepého finále, ktoré prebehne na obrazovkách Markízy už v prvú novembrovú nedeľu. Aj keď si diváci televízie budú musieť na oficiálne výsledky ešte zopár dní počkať, užívatelia platformy VOYO už vedia, kto sa stal výhercom siedmej série.

Začiatkom septembra stavila TV Markíza na divácky obľúbenú šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa v uplynulých ročníkoch predviedli už desiatky zaujímavých osobností domáceho šoubiznisu. Kým sa víťazmi predchádzajúcich sérii stali Lukáš Adamec, David Hartl či Mária Čírová, dnes je už známy i víťaz tej aktuálnej.

Počas desiatich večerov sa osobnosti domácich televíznych obrazoviek a pódii premieňali na hudobníkov z celého sveta, avšak vyhrať mohla len jedna z nich. Potom, čo sa do finále prebojovali spevák Adam Pavlovčin a herci Karol Tóth, Liv Bielovič a Viki Ráková, sa absolútnou víťazkou stala hviezda seriálu Susedia, pričom sa so šou rozlúčila ako Jennifer Lopez. Druhú priečku relácie obsadila aktuálna Superstar Adam Pavlovčin, bronz si odniesla Lívia Bielovič a na štvrtom mieste sa umiestnil Karol Tóth. Kto bol vašim favoritom?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: VOYO | Foto: IG/Tvoja tvár znie povedome