Už o pár dní sa na televízne obrazovky vráti množstvo úspešných programov, pričom okrem seriálov sa diváci môžu tešiť aj na veľkolepé šou. Jednou z nich je obľúbený formát Tvoja tvár znie povedome, kde sa predstaví osem nových súťažiacich.

Televízia Markíza už 4. septembra spustí vysielanie hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa divákom predvedie osem celebritných súťažiacich, ktorí ich budú zabávať po dobu desiatich týždňov. Okrem spevákov Adama Pavlovčina, Ondreja Kandráča a Matúša Kolárovského, hercov Liv Bielovič, Karola Tótha, Natálie Puklušovej a Viki Rákovej, sa diváci môžu tešiť aj na komičku Simonu Salátovú.

Finálovú osmičku bude tento raz hodnotiť porota v zložení Zuzana Kubovčíková Šebová, Mário „Kuly“ Kollár, Attila Végh a Marián Čekovský. Tí sa v prvej epizóde prenesú na koncerty svetových hviezd, medzi ktorými nebude chýbať Shakira, Lady Gaga, Katy Perry, ale ani spievajúci kaderník Martin Kittner. Rozhodne sa máte na čo tešiť, pričom prvú epizódu šou môžete vidieť už teraz na Voyo.

Liv Bielovič

Lady Gaga- Judas

Natália Puklušová

Piaty element- Diva Dance

Karol Tóth

Katy Perry- Hot N Cold

Simona Salátová

Martin Kittner- Prečítaj list

Ondrej Kandráč

Village People- Macho Man

Viki Ráková

Lucie Bílá- Tygřice

Matúš Kolárovský & Martin Klinčúch

Rihanna & Shakira- Can’t Remember to Forget You

Adam Pavlovčin

Lewis Capaldi – Before You Go

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: VOYO | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome