Týždeň čo týždeň sa na obrazovkách TV JOJ stretáva v kulinárskej relácii Bez servítky nová partia súťažiacich, ktorá svojim menu bojuje o výhru vo výške tisíc eur. Tento raz sa medzi kuchármi objavil aj 22-ročný producent a pokrový díler Marek, pričom kolegov ani divákov absolútne neohúril. Skôr naopak!

V aktuálnom týždni sa v relácii Bez servítky stretla pätica Slovákov, pričom najmladší účastník má len 22 rokov. Na prvý pohľad nenápadný Marek sa súťažou až doposiaľ predieral bez zásadnejšieho prejavu, kým súperov hodnotil vysokými známkami a chutilo mu takmer každé z naservírovaných jedál.

V štvrtok (30. marca) bola napokon na obrazovkách TV JOJ odvysielaná epizóda, v ktorej varil práve mladý hudobník, avšak šok nastal hneď v úvode relácie. Nekompromisná kamera totiž zaznamenala priam alarmujúci stav jeho domácnosti, ktorá bola pod nánosom špiny. Ohúrenie kolegov neprišlo ani pri podávaní menu, pričom gastronomický zážitok ohodnotili dvaja zo štyroch hostí nulou!

Jedlá totiž odmietol jesť aj samotný Marek, ktorý na záclone namiesto obrusu podával okrem kuracích stehien s perím aj polievku so surovou zeleninou. ,,Ani sa nevarila, takže to nejedzte, ani ja by som to nejedol tiež. Ani to jesť nebudem,“ prekvapil.

Okrem ostatných súťažiacich si nádejný hudobník zlízol poriadnu vlnu kritiky aj od televíznych divákov. Mnohí ho obvinili, že sa do šou prihlásil len kvôli istej finančnej odmene, kým niektorí sa ho, naopak, zastali. Marek sa totiž v závere svojho večera vyjadril, že i napriek mimoriadne negatívnemu postoju kolegov bude aj v piatok objektívny a ak posledný súper navarí dobre, nebude váhať a pokojne mu udelí najvyšší počet bodov. Čo si o jeho výkone myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: Joj.sk, FB/Bez servítky – TV JOJ