Známa brunetka, ktorá sa preslávila účinkovaním v obľúbenej reality šou, prežíva veľmi ťažké obdobie potom, čo prišla o svoju dcérku iba dva dni po pôrode. Rana osudu bola o to tvrdšia, keďže jej tehotenstvo prebehlo bez problémov a tesne pred pôrodom podstúpila všetky vyšetrenia, ktoré nepreukázali žiadne zdravotné ťažkosti.

Lauren Goodger sa stala televíznou hviezdou vďaka účinkovaniu v britskej reality šou TOWIE. Získala si obrovské množstvo fanúšikov, s ktorými zdieľala svoj každodenný život. Radosť z tehotenstva a rastúceho bruška neskrývala ani na sociálnej sieti, pričom sa nevedela dočkať príchodu svojej druhej dcérky.

35-ročná brunetka následne oznámila smutnú správu, podľa ktorej dcérka Lorena zomrela iba dva dni po pôrode. Detaily jej skonu z pochopiteľných dôvodov opísať nechcela. ,,Bolo to najkrajšie zdravé dieťatko, aké som kedy videla, rovnako ako jej sestra. Slovami nedokážem popísať, čo cíti matka, ktorá toľko mesiacov nosila svoje dieťa, porodila ho a potom o neho príde,“ napísala zdrvená matka.

Podľa slov Lauren je jej najväčšou oporou partner a prvorodená dcérka Larose. Momentálne sa snaží nazbierať posledné sily na organizáciu pohrebu, a zároveň požiadala novinárov i fotografov, aby rešpektovali jej súkromie a bolesť, ktorú s rodinou prežíva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/laurengoodger