Časté dopravné nehody, v dôsledku ktorých prichádzajú o život nielen vodiči, ale aj nevinní ľudia, nútia políciu, aby striktne zasahovala prosti tým, čo neustále porušujú predpisy. Jednou z nich je aj 34-ročná žena z Bratislavy, ktorá nevydržala, kým odstaví vozidlo, a v dôsledku svojho konania prišla o vodičský preukaz.

Na Slovensku takmer deň čo deň prichádza k vážnym dopravným nehodám, ktorých dôvodom je, okrem iného, užívanie alkoholu pred jazdou, prípadne venovanie sa mobilným zariadeniam. Od 1. augusta 2022 je aj z tohto dôvodu v platnosti novela o cestnej premávke, ktorá obsahuje aj sprísnenie sankcií za používanie telefónneho prístroja počas vedenia vozidla.

Predmetné sa tak zaradilo k porušeniam pravidiel cestnej premávky závažným spôsobom, čo sa vypomstilo 34-ročnej vodičke vozidla zn. BMW X5. Ako informuje polícia, na Malokarpatskej ceste v Bratislave si počas šoférovania vybavovala videohovor, na základe čoho jej bol zadržaný vodičský preukaz a ďalšia jazda zakázaná. Vodička bude za svoje konanie prejednaná pred správnym orgánom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol