Barbora Balúchová, ktorá je mamičkou desiateho potomka multiotecka, podnikateľa a politika Borisa Kollára, poriadne vypenila. 30-ročná speváčka  sa v uplynulých dňoch objavila v centre Banskej Bystrice, kde sa jej naskytol šokujúci pohľad, s ktorým rozhodne nebola stotožnená!

Bývalá hviezda talentovej súťaže, ktorá sa preslávila pôsobením v šou Slovensko hľadá Superstar 2, si užíva materstvo plnými dúškami. Synček Alex sa stal okamžite po narodení stredom jej vesmíru, a tak sa blondínka neraz vyjadruje aj ku kontroverzným praktikám niektorých rodičov. Tentokrát speváčku pobúril výjav v Banskej Bystrici, kde matka s deťmi žobrala priamo v uliciach jedného z najkrajších slovenských miest.

„Ako je toto možné???? Dievčatká hrajú od rána do rána. Polícia s tým nič nerobí. Nie sú Slovenky a vždy prídu pre nich muži tmavšej pleti a premiestnia ich na iné miesto,“ krúti hlavou pobúrená speváčka a dodáva. „Keď dievčatko povedalo, že je unavené, a bohvie, či je ich matka, jej podala Coca Colu. Dá sa s tým niečo robiť?“ pýta sa rozčarovaná matka desiateho potomka Borisa Kollára.

 

Foto: Instagram l Video: Streamable.com/Instagram