Hoci sú dvojičky Daniela a Veronika Nízlové v slovenskom šoubiznise už dlhé roky, vždy sa pred fanúšikov stavali v takmer totožných polohách. Kým však dnes sympatická Daniela očakáva príchod svojej prvorodenej dcérky s futbalistom Stanislavom Lobotkom, Veronika provokuje mužov snáď najlepšou formou v kariére.

Cesty 33-ročných speváčok z Hronského Beňadiku sa na istý čas pracovne rozišli. Kým totiž Daniela už onedlho porodí dcérku Lindu, Veronika sa rozhodla pre pokračovanie v hudobnom priemysle sólovou kariérou. Aj keď je Twiinska od roku 2015 vydatá za manžela Tomáša, z času na čas provokuje svojich fanúšikov poriadne odvážnymi zábermi.

Kráska nenechala nič na náhodu ani počas Silvestra, ktorého si vychutnávala v slnečnom Španielsku u svojej sestry. V leoparďom overale vytasila priamo na balkóne svoje ženské zbrane a fanúšikom uštedrila horúci pohľad na jej roztancované pozadie. ,,Toľko sme sa v lete natancovali na tomto balkóne! Tancujeme aj v zime, a dokonca v pyžame, nevadi,” napísala k videu čoraz viac hriešna Vebi.

Veronikine hriešne video si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/veronikatwiins, luczofcik.photography