Niekoľko rokov sme mohli na televíznej obrazovke sledovať reláciu Zámena manželiek, v ktorej si na pár dní vymenili maminy svoje úlohy v rodinách. Často sa dostávali do prostredia, ktoré boli poriadne vzdialené od ich bežného života a tak sa museli popasovať s mimoriadne vypätou situáciou.

[sociallocker]Možnosť okúsiť si život v inej domácnosti už za posledné roky využilo niekoľko rodín, ktoré boli ochotné pustiť do svojho života okrem cudzieho človeka aj televízne kamery. Stres, hádky, nezvládnutie situácie či konflikty, presne takto vyzerali takmer všetky výmeny manželiek, ktoré dali rozhodne aktérom poriadne zabrať, hlavne po psychickej stránke.

Ako kompenzáciu však rodiny dostali od televízie pekne zaplatené a povedzme si úprimne, kto by už tých pár dní stresu nevymenil za také slušné finančné prilepšenie. Za účinkovanie v relácii Zámena manželiek totiž rodiny dostali približne 3 700 eur, v Čechách dokonca po 100 000 Kč. Teraz sa už teda nečudujeme, prečo to tie rodiny dobrovoľne podstupovali.

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: YouTube
[/sociallocker]