Týždenník Trend udeľoval ceny za podnikateľské úspechy. Tento rok rozdelil týždenník ceny už devätnástykrát. Ziskovosť, dynamický rast a efektívnosť biznisu rozhodli o najlepšej banke, firme a poisťovni roka.

[sociallocker]Rozhodnutie o najúspešnejších spoločnostiach záviselo na tvrdých dátach, resp. číslach, ktoré poukázali na hospodárky výsledok. Šéfredaktor Trendu, Oliver Brunovský uviedol, že jednotlivé kritériá sú analyzované a majú rovnakú váhu.

Najúspešnejšou firmou roka sa už po štvrtýkrát stala spoločnosť ESET. Riaditeľ spoločnosti, Richard Marko si myslí, že základný úspech firmy je v implementovaní kultúry a ambícií pri jej zrode.

V kategórií poisťovňa roka sa o prvé miesto delia ČSOB poisťovňa a Poisťovňa Slovenskej sporiteľne. Martin Dalla z ČSOB upozornil, že sa poisťovňa snaží byť čo najbližšie ku klientom a zároveň ich chce podporovať a vypočuť si ich potreby. „Snažíme sa hľadať riešenia pre klientov, ktoré sú dlhodobé, sústredíme sa momentálne na rizikové poistenia a bežne platené poistenia, ktoré majú veľkú perspektívu,” doplnil generálny riaditeľ poisťovne Slovenskej sporiteľne Martin Kaňa.

Bankou roka sa stala Slovenská sporiteľňa a Štefan Máj pri preberaní ocenenia si uvedomuje, aké je poslanie banky. Upozornil, že chcú robiť veci, ktoré majú zmysel a samozrejme zmysel pre všetkých našich partnerov.

Týždenník TREND taktiež vytvoril kategóriu manažér roka, ktorú získal výkonný riaditeľ herného štúdia Pixel Federation a titul investor roka získala automobilová spoločnosť Volkswagen.

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: pixabay.com
[/sociallocker]